Alf Lindberg oljemålning

169116

LINDBERG, Alf (1905-1990): Landskapsmotiv, signerad Alf Lindberg, otydligt daterad -75?, stämpel a tergo SAK (Sveriges Allmäna Konstförening), olja på duk, 72x86 cm

Konst, Måleri

Alf Lindberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
627588
627312
625013
621623
617707

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.