Gottfrid Kallstenius oljemålning

169115

KALLSTENIUS, Gottfrid (1861-1943): Tallar i solnedgång, signerad G Kallstenius, olja på duk, 73x99 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (33 bud)
627741
13 000
627740
12 500
627735
12 000
627734
11 500
627657
11 000

Slutpris SEK:
13 000
1 240 EUR, 1 395 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.