Fat i porslin Kina

169114

FAT, porslin, Kina, 1700-tal, dekor i underglasyrblått och emaljfärger, längd 33 cm

Smärre kantnagg

Orientaliskt, Porslin

Fat i porslin Kina

Budhistorik (50 bud)
627757
11 500
627756
11 000
627751
10 500
627749
10 000
627746
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 097 EUR, 1 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.