Mario Guides litografi

169112

GUIDES, Mario (Spanien, född 1959): Komposition, signerad, litografi, bladstorlek 78x57 cm

Mario Guides litografi

Budhistorik (1 bud)

627715
2013-02-10 20:59:21

2013-02-10 kl 21:02
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.