Nils Nilsson Skum blandteknik

169109

SKUM, Nils Nilsson (1872-1951): Fjällandskap med renar, signerad och daterad N.N. Skum 1950, blandteknik, 26x33,5 cm

Konst, Måleri

Nils Nilsson Skum blandteknik

Budhistorik (26 bud)
627994
9 200
627992
9 000
627973
8 800
627987
8 800
627973
8 600

Slutpris SEK:
9 200
926 EUR, 1 052 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.