Madeleine Pyk litografi

169106

PYK, Madeleine (född 1934): Zanders Konditori, signerad M. Pyk, 103/275, bladstorlek 40x29 cm

Madeleine Pyk litografi

Budhistorik (12 bud)
627173
626708
950
627172
900
626708
850
621702

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.