Carl Fredrik Reuterswärd litografier

169103

REUTERSWÄRD, Carl Fredrik (född 1934): (2) Kompositioner, signerad, ea, litografi, bladstorlek 54x39 cm

Budhistorik (19 bud)
627710
1 300
627706
627708
627706
627707

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.