Anders Lindgren olja

169097

LINDGREN, Anders (född 1933): Barockstol och Janushuvud, signerad och daterad AL -05, olja på pannå, 125x81 cm

Konst, Måleri

Anders Lindgren olja

Budhistorik (8 bud)
634880
634664
750
634391
700
634390
650
634044
600

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.