Anders Lindgren olja

169097

LINDGREN, Anders (född 1933): Barockstol och Janushuvud, signerad och daterad AL -05, olja på pannå, 125x81 cm

Konst, Måleri

Anders Lindgren olja
Budhistorik (8 bud)
634880
634664
750
634391
700
634390
650
634044
600

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.