Lennart Frisk olja

169095

FRISK, Lennart (1943-2000): Örnnäste, signerad och daterad L. Frisk -92, olja på duk, 80x100 cm

Konst, Måleri

Lennart Frisk olja
Budhistorik (7 bud)
634816
2 400
634524
634524
1 600
633564
633325

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.