Olle Bonniér olja

169094

BONNIÉR, Olle (född 1925): Utan titel, signerad och daterad Olle Bonniér -72, olja på duk fäst på pannå, 40x48 cm

Konst, Måleri

Olle Bonniér olja
Budhistorik (11 bud)
634797
4 800
634796
4 600
634597
3 800
633906
3 600
633358
3 400

Slutpris SEK:
4 800
483 EUR, 549 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.