Torsten Renqvist olja

169093

RENQVIST, Torsten (1924-2007): Utsikt från en balkong, signerad och daterad T.R -47, olja på pannå, 29,5x21,5 cm

Konst, Måleri

Torsten Renqvist olja
Budhistorik (9 bud)
634801
3 200
633046
633044
2 800
633043
2 600
633042
2 400

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.