Birger Birger-Ericson olja

169092

BIRGER-ERICSON, Birger (1904-1994): Släkttavlan, signerad Birger, olja på pannå, 152x121

Konst, Måleri

Birger Birger-Ericson olja
Budhistorik (12 bud)
634786
634784
3 200
634782
634781
2 600
634779
2 400

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.