Sengustavianska stolar

169088

STOLAR, 4 st, sengustavianska, skuren bemålad och bronserad dekor, en stol 1900-tal

Slitage och skador

Sengustavianska stolar

Budhistorik (5 bud)
629741
4 600
628730
4 400
621687
4 200
620032
619896

Slutpris SEK:
4 600
441 EUR, 518 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.