Utdragssoffa 1800-tal

169085

UTDRAGSSOFFA, 1800-tal, gustavianskt provinsarbete, skuren dekor, bemålad och bronserad, längd ca 187 cm

Slitage och skador

Utdragssoffa 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
628836
2 400
620800
620800
1 900
628062
1 800
620800
1 700

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.