Axel Olson olja

169084

OLSON, Axel (1899-1986): Strandvrak, signerad Axel Olson, olja på duk, 27x35

Konst, Måleri

Axel Olson olja

Budhistorik (4 bud)

634751
5 000
634265
630502
3 600
625338

Slutpris SEK:
5 000
479 EUR, 563 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.