J Malm olja

169067

MALM, J. (omkring 1900): Norr Mälarstrand, signerad J. Malm, olja på duk, 37,5x44 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

J Malm olja

Budhistorik (26 bud)
626766
2 600
626919
2 600
626766
2 400
626912
626766

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.