Bo von Schwerin oljemåljningar

169065

SCHWERIN, von Bo (1881-1940): 2 st., Stockholms Skärgård resp landskap i månljus, signerade B. von Schwerin, olja på duk resp pannå, 45x64, 20x34 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (3 bud)

627365
624398
617978

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.