Reinhold Ljunggren litografi

169064

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): "Moln över Sommen", utförd 1976, signerad R. Ljunggren, numrerad 120/410, färglitografi, 23,5x35,5 cm

Reinhold Ljunggren litografi
Budhistorik (12 bud)
627641
627637
750
627636
700
627608
650
627634
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.