Reinhold Ljunggren litografier

169063

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2006): 2 st, "Trosa skärgård, Tofsö", 1975, och "Vinterfiskare på hemväg", 1977, signerade R. Ljunggren, numrerade HCXXIV/L resp 264/310, litografier, 23,5x39 resp 39x30 cm

Budhistorik (23 bud)
627605
627595
1 900
627602
1 900
627595
1 800
627600
1 700

Slutpris SEK:
191 EUR, 215 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.