Stol mahogny

169056

SKRIVBORDSSTOL, engelsk stil, grön läderklädsel, mahogny

Ytskador, en lagning

Stol mahogny

Budhistorik (20 bud)
626575
3 400
628355
3 200
626575
2 800
628195
2 600
626575
2 400

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.