Gunga i trä

169055

GUNGA, furu, 1900-talets första hälft, längd 155 cm

Slitage

Gunga i trä

Budhistorik (17 bud)
628334
627840
628333
627840
950
628332
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.