Tor Bjurström oljemålning

169052

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Fjällbäck, stämpelsignerad Bjurström, intyg a tergo, olja på duk, 62x46 cm

Konst, Måleri

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (28 bud)
627640
7 600
627638
7 400
627613
7 200
627632
7 200
627613
7 000

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.