Tor Bjurström oljemålning

169051

BJURSTRÖM, Tor (1888-1966): Bohuslandskap, stämpelsignerad Bjurström, intygad a tergo, olja på duk, 59x79 cm

Konst, Måleri

Tor Bjurström oljemålning

Budhistorik (6 bud)
627598
5 600
627072
3 400
627071
3 200
626266
618114

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.