Oidentifierad konstnär oljemålning

169048

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Stadsmotiv med vattendrag, otydligt signerad och daterad 1936, olja på duk, 38x49 cm

Dukskada

Konst, Måleri

Budhistorik (7 bud)
627599
600
627594
550
627593
500
627584
450
627582

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 64 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.