Carl Brandt oljemålning

169047

BRANDT, Carl (1852-1930): Skärgårdslandskap, med båt och brygga signerad och daterad Brandt 1914, olja på duk på pannå, 54x65 cm

Konst, Måleri

Carl Brandt oljemålning

Budhistorik (23 bud)
627285
1 700
627067
1 600
627284
1 600
627067
627281
1 400

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.