Akvarell med mytologisk scen

169046

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Mytologisk scen, akvarell, osignerad, 25,5x34 cm

Konst, Måleri

Akvarell med mytologisk scen
Budhistorik (36 bud)
627575
4 400
627572
4 200
627569
627568
3 800
627565
3 600

Slutpris SEK:
4 400
420 EUR, 472 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.