Bordsur Junghans

169040

BORDSUR, Junghans, träfodral, pilastrar, kompensationspendel, höjd 41,5 cm

Slitage, skador

Klockor/Ur

Bordsur Junghans

Budhistorik (4 bud)

627481
500
624558
450
627480
624558

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.