Alexander Klingspor färglitografi

169038

KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Vintergata, signerad A. Klingspor, 145/190, färglitografi, 56x62 cm

Budhistorik (40 bud)
627490
5 600
624842
5 400
624842
5 000
627487
4 800
624842
4 600

Slutpris SEK:
5 600
534 EUR, 601 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.