Alexander Klingspor litografi

169037

KLINGSPOR, Alexander (född 1977): Drink up before you go, signerad A. Klingspor, 168/225, litografi, 50x40 cm

Alexander Klingspor litografi
Budhistorik (14 bud)
627468
1 300
627467
627458
627466
627458
900

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.