Nils Gunnar Stenqvist objekt i trä

169035

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Objekt, signerad Nils G Stenqvist, bemålat trä i ram, 101,5x30,5 cm

Torrspricka, lagning på baksidan

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

627121
2013-02-10 15:59:08

2013-02-10 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.