Cecilia Sikström färglitografi

169034

SIKSTRÖM, Cecilia (född 1962 ): Lassie, signerad Cecilia Sikström, färglitografi, 46/190, 65x58 cm

Budhistorik (25 bud)
627439
3 400
627436
3 200
627433
627432
2 800
627430
2 600

Slutpris SEK:
3 400
328 EUR, 373 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.