Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

169010

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): Komposition, signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist 2002, olja på duk

Konst, Måleri

Budhistorik (6 bud)
627257
550
622489
500
627256
450
622489
621854

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 62 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.