Nils Gunnar Stenqvist oljemålning

169008

STENQVIST, Nils Gunnar (1934-2005): "Cellbanor", monogramsignerad NGS samt signerad och daterad a tergo Nils G. Stenqvist 2002, olja på duk, 27,5x35 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

621849
2013-02-06 20:26:02

2013-02-10 kl 17:35
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.