Puzzle ball i benarbete

169007

SKULPTUR (Puzzle ball) med hållare, ben, Kina, tidigt 1900-tal, total höjd 28, bollens diameter 6 cm

Smärre skador

Orientaliskt, Konsthantverk

Puzzle ball i benarbete

Budhistorik (6 bud)
615411
1 400
617460
1 300
615411
616057
615411

Slutpris SEK:
1 400
135 EUR, 153 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.