Grötskål i tenn

169005

GRÖTSKÅL, tenn, stämplad 1838, höjd 20, diameter 24 cm

Skador, senare knopp

Allmoge

Grötskål i tenn

Budhistorik (20 bud)
624260
1 700
625134
1 600
624260
625128
1 400
624260
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.