Skålfat fat i tenn

169003

SKÅLFAT, 2 st, FAT, tenn, stämplade 1852 resp 1853 resp 1810, diameter 30-39 cm

Skador

Allmoge

Skålfat fat i tenn

Budhistorik (1 bud)

624939
2013-02-09 00:55:47

2013-02-09 kl 22:36
Slutpris SEK:
29 EUR, 32 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.