Salvador Dali färglitogafi

168996

DALI, Salvador (1904-1989): "Torero´s Triumph ur Carmen", 1970, signerad och numrerad Dali 54/125, färglitografi, 54x43 cm

Gulnader, blad ur passepartout

Salvador Dali färglitogafi
Budhistorik (23 bud)
626416
5 600
626410
5 400
626402
5 200
626409
5 000
626402
4 800

Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.