Olle Bonnier blandteknik

168980

BONNIER, Olle (född 1925): Komposition/Rymden, monogramsignerad OB, daterad Bonnier -64, blandteknik, 32x23,5 cm

Konst, Måleri

Olle Bonnier blandteknik

Budhistorik (9 bud)
626374
626373
626372
1 900
626371
1 800
626368
1 700

Slutpris SEK:
211 EUR, 248 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.