Kandelabrar från Rörstrand 1800-tal

168977

KANDELABRAR, 1 par, 1800-talets slut, Rörstrand, för 3 ljus, höjd 31,5, med röd respektive gulddekor

Keramik/Porslin

Budhistorik (4 bud)

619808
619806
616911
615889

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.