Lambert Werner gouache

168975

WERNER, Lambert (1900-1983): En cent för ett bröd, signerad Lambert Werner, gouache/collage, signerad och daterad Lambert Werner 1970, 12x9 cm
Proveniens: Svea Galleriet Stockholm

Konst, Måleri

Lambert Werner gouache

Budhistorik (1 bud)

626365
2013-02-09 21:47:11

2013-02-09 kl 21:50
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.