Einar Jolin litografi

168972

JOLIN, Einar (1890-1976): Gripsholm, signerad Jolin 146/250, litografi, 40x49 cm

Blad gulnat

Einar Jolin litografi

Budhistorik (18 bud)
625937
624261
1 400
625935
1 400
624261
1 300
623741

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.