Solur förgyllt

168969

SOLUR, förgylld koppar, 1900-talets första del, höjd inkl.pil 100 cm

Slitage

Diverse, Nautica/Technica

Solur förgyllt

Budhistorik (25 bud)
626341
4 800
626347
4 600
626341
4 400
626346
4 200
626341

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.