Aramis Ney blandteknik

168966

NEY, Aramis (född 1943): Komposition, signerad och daterad -86, blandteknik, 34x49 cm

Smärre pappersskador

Konst, Måleri

Aramis Ney blandteknik

Budhistorik (3 bud)

615604
616020
615604

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.