Oidentifierad konstnär Kina gouache

168964

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st., gouache på papper, Kina, 1800-tal, motiv med kinesiska skepp, 23,5x42 cm

Smärre fuktskador

Orientaliskt, Konst

Budhistorik (5 bud)
626945
619768
550
619230
617464
617339

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.