Jean René Bazaine färglitografi

168954

BAZAINE, Jean René (Frankrike 1904-2001): Komposition, signerad Bazaine, blindstämpel Cercle Graphique, 115/200, färglitografi, 47x70 cm

Budhistorik (7 bud)
626293
600
626290
550
626284
500
626289
450
626284

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.