Cornelis Corneille färglitografi

168950

CORNEILLE, Cornelis (Holland 1922-2010): "Eveil", signerad och daterad Corneille -71, 115/200, färglitografi, 63x50 cm

Budhistorik (18 bud)
620406
622539
1 900
620406
1 800
619186
1 700
619186
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.