Maria Elena Vieira da Silva litografi

168947

VIEIRA DA SILVA, Maria Elena (1908-1992): Komposition, signerad Viera da Silva, 115/200, litografi på japanpapper, 40x50 cm

Hanteringsveck

Budhistorik (7 bud)
619376
2 800
626273
2 600
619376
2 400
624731
619376

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.