Philip von Schantz färglitografi

168944

SCHANTZ, Philip von (1928-1998) (2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera, oramade

Budhistorik (8 bud)
626670
632189
626670
650
626502
600
626502
450

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.