Philip von Schantz färglitografi

168940

SCHANTZ, Philip von (1928-1998) (2): Ladugårdar vid plöjd åker, signerade och daterade v Schantz -95, färglitografi, bladmått 45x54 cm vardera; oramade

Budhistorik (11 bud)
623432
626662
623432
626661
623432
950

Slutpris SEK:
114 EUR, 129 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.