Skål porslin

168939

SKÅL, med ljushållare, porslin, KPM, höjd 10 cm, diameter ca 22 cm

Smärre nagg, slitage

Keramik/Porslin

Skål porslin

Budhistorik (3 bud)

626891
450
622242
622242

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.